O PENSIONU EVA

 

POPIS CESTY: 
Od Jičína směr Nová Paka a Vrchlabí. Ve Vrchlabí u benzínové pumpy "Benzina" na křižovatce rovně 2 km směr Špindlerův Mlýn, u servisu "Opel" vlevo na centrum, po 1 km opět vlevo do kopce /Jankův kopec/ k Pensionu EVA.

MÍSTO A OKOLÍ:
Vrchlabí, horské město, se rozkládá v údolí horního toku Labe pod svahy Předního Žalého a Jankova kopce v nadmořské výšce 477 m. Má ideální polohu uprostřed horského masívu Krkonoš a je právem nazýváno vstupní bránou do Krkonoš. Pension se nachází v klidné vilové čtvrti (přesto jen 10 min. pěší chůze k centru města). 

AKTIVITY A SLUŽBY: Pěší turistika /pramen Labe, Sněžka, Labský vodopád, kabinová lanovka na Černou horu, Harrachov s Mumlavským vodopádem/, cykloturistika /přímo v pensionu je půjčovna horských kol/, zapůjčení turist. map, tenisové kurty, koupání, rybaření, golf. V zimě lyžování /lyžařský vlek 100m od pensionu/, 6 lyž. vleků ve Vrchlabí, snowtubing, zorbing, sáňkařské dráhy v délce 4 km, bruslení, paragliding, jezdectví, vodní sporty, sportovní létání, letecká škola, vyhlídkové lety. Půjčovna lyží a lyžařská škola /50 m od pensionu/. Kulturní vyžití, historické památky, zámecký park, klášter - koncerty atd.

UBYTOVÁNÍ:
Kapacita pensionu je 20 lůžek. K dispozici jsou 2, 3, 4 - lůžkové pokoje s balkony, rovněž 2 plně zařízené kuchyňky. Každá rodina má svou sprchu a WC. Veškeré pokoje jsou zcela nově vybudované a tudíž uspokojí i velmi náročného zákazníka. Lze zapůjčit i dětskou postýlku /zdarma/. Dům je vytápěn plynovým topením. V pensionu je též jídelna, biliard a televize se satelitem. K dispozici je též sluneční terasa se zahradním nábytkem a krbem /večerní grilování po domluvě možné/. Okrasná květinová zahrada, která pension obklopuje, je využívána často rodinami s dětmi. Parkoviště aut je na pozemku pensionu. Cesta vozem přímo k pensionu je přístupná i v zimě. Pension stojí 500 m od centra města. Majitelka pensionu je Vám vždy k dispozici a ráda Vám pomůže při plánování výletů. 

STRAVOVÁNÍ:

Možnost bud se snídaní (30 Kč) - domácí produkty - marmelády, džemy, koláče.
Nebo možnost vlastního vaření ve vybavených kuchyňkách.

SEZONA: Celoroční provoz.

JAZYK: Majitelka hovoří německy.

Kontakt

Eva Holmanová

eva.holmanova@tiscali.cz

Na Valech 454
543 02 Vrchlabí

(+420) 499 422 291
(+420) 605 068 689
(+420) 499 422 291 - Fax

Vyhledávání